Przeprowadzki Warszawa Cena – Cennik przeprowadzek

Przedstawiamy Państwu cennik naszych usług przeprowadzkowych. Przeprowadzki Warszawa to nasza specjalność.

Zachęcamy do spotkania oraz niezobowiązujących oględzin w celu ustalenia dokładnej wyceny usługi.

Szybkie wyceny przeprowadzek : +48 500 190 103, lub mailowe : info@nortrans.pl

Przeprowadzki Warszawa Cennik

Wszelkie materiały zabezpieczające (folie, taśmy) – GRATIS!!

  • Nie pobieramy opłat za podstawienie samochodu!
  • Na terenie Warszawy nie pobieramy opłat za kilometry!
  • Przy wyjeździe poza Warszawę do 30km pobieramy jednorazową opłatę 50,00zł
  • Cennik dotyczy pojazdów o kubaturze 9m³, 18m³, 20m³, 25m³
1 godz. wynajęcia samochodu z kierowcą do dyspozycji 100zł
1 godz. wynajęcia samochodu + ekipa 2-osobowa 150zł
1 godz. wynajęcia samochodu + ekipa 3-osobowa 200zł
1 godz. wynajęcia samochodu + ekipa 4 osobowa 250zł

W zależności od gabarytu pojazdu wyjazd powyżej 100km stawka od 1.60zł do 2.00zł za km.

Do każdej przeprowadzki istnieje możliwość podstawienia więcej niż jednego samochodu – koszt wyceniany indywidualnie.

Przy dłuższych odległościach do każdego pojazdu istnieje możliwość podczepienia profesjonalnej przyczepy kontenerowej o kubaturze 9m³ i 17m³ – koszt wyceniany indywidualnie.

Krótkie odległości – indywidualna wycena. Prosimy o kontakt.

Cenniki nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu art. 66, § 1 Kodeksu Cywilnego
Podane ceny są kwotami netto i nie zawierają 23% podatku VAT
Ceny mogą ulec zmianie.

 

Przeprowadzki Warszawa – od czego zależy cena przeprowadzki?

Cena przeprowadzki zależna jest od wielu czynników, m.in :

  • ilości przewożonego mienia
  • odległości z punktu A do punktu B
  • dostępności podjazdu pod klatkę
  • dostępności windy w budynku

Zapytanie o przeprowadzkę - wypełnij formularz, my oddzwonimy

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer telefonu

Treść wiadomości

Zapoznał-em/am się z polityką bezpieczeństwa i zgodnie z jej treścią wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie.

Ostatnie wpisy w poradniku przeprowadzkowym

Przeprowadzki Warszawa – opinie Klientów

Ania, Warszawa: Gorąco polecam firmę NORTRANS. Przeprowadzka mieszkania wykonana została sprawnie i w ustalonym terminie. Cena za przeprowadzkę była dla mnie atrakcyjna, choć nie najtańsza. Patrząc jednak na zakres usług, zabezpieczenie mienia, umeblowanie mieszkania – przeprowadzka była warta tej kwoty. Gorąco polecam!

Maciej, Warszawa: Transport mebli wykonany przez firmę NORTRANS oceniam na 5! Wszystko przebiegło terminowo i bez większych problemów. Panowie bardzo mili. Polecam!

Marta, Konstancin-Jeziorna: Długo wyczekiwałam przeprowadzki z niewielkiego mieszkania w Warszawie do domu w Konstancinie i tym bardziej zależało mi na tym, aby wszystko przebiegło wzorowo. Stąd też decyzja o skorzystaniu z pomocy firmy NORTRANS, o której słyszałam wiele dobrego, a dziś mogę sama przyznać, że jest to firma godna polecenia. Panowie bardzo sumiennie podchodzą do swojej pracy, uważają podczas transportu mebli, sprzętów i innych przedmiotów, a miałam obawy, że ten etap przeprowadzki będzie wyglądał niedbale – na szczęście bardzo się myliłam. Cała operacja została sfinalizowana w ciągu kilku godzin, obyło się bez problemów, a koszt przeprowadzki jak dla mnie był bardzo atrakcyjny.

Tomasz, Warszawa: Po raz pierwszy korzystałem z usług fachowców przy przeprowadzce i muszę przyznać, że firma Nortrans bardzo mile mnie zaskoczyła. Kontakt, wycena i sama realizacja przebiegły bardzo sprawnie, bez najmniejszych trudności, a było to dla mnie bardzo istotne, ponieważ na przeprowadzkę nie miałem zbyt wiele czasu. Polecam usługi firmy Nortrans z pełną odpowiedzialnością 🙂

Przeprowadzki Warszawa – Najczęstsze pytania Klientów

Ile wynosi i w jaki sposób jest szacowany koszt przeprowadzki?
Wycena każdej przeprowadzki prowadzona jest indywidualnie, toteż nie da się określić ceny jednoznacznie. Finalny koszt zależy od takich czynników jak ilość mienia, gabaryty poszczególnych przedmiotów, możliwość skorzystania z wind oraz bezpośredniego podjazdu pod budynek.

Na bazie informacji przekazanych przez Klienta przedstawiamy wycenę przeprowadzki, a przy dużych zleceniach rekomendujemy wykonanie niezobowiązujących oględzin w trakcie których nasz pracownik zapoznaje się ze szczegółami przeprowadzki i na ich podstawie prezentuje dokładną wycenę zlecenia.

Ponadto zapraszamy do zapoznania się z tabelą na podstronie CENNIK, w której prezentujemy ceny wynajmu naszego samochodu wraz z pracownikami.

W jaki sposób można usprawnić przeprowadzkę?
Zawsze nieocenioną pomoc, która wpływa na czas realizacji przeprowadzki, a tym samym jej koszt stanowi dla nas uprzątnięcie przedmiotów znajdujących się w obrębie ciągów komunikacyjnych (w korytarzach, przy drzwiach). Ponadto posegregowanie mienia w znaczący sposób usprawnia pakowanie i załadunek.

Czy Wasza firma dostarcza materiały do pakowania?
Jeżeli Klient chce samodzielnie spakować i zabezpiczyć mienie biorące udział w przeprowadzce to naturalnie wystarczy nas o tym poinformować. Wówczas dostarczymy bezpłatnie materiały opakowaniowe w postaci kartonów, folii bąbelkowej oraz taśm.

Kiedy zamówić przeprowadzkę, aby mieć gwarancję przyjęcia zlecenia?
Zawsze podkreślamy, że ustalenie terminu przeprowadzki z wyprzedzeniem to więcej czasu na jej przygotowanie, toteż zalecamy możliwie najwcześniejszy kontakt z naszą firmą. Jesteśmy otwarci na każde zlecenie, ale minimum tygodniowe wyprzedzenie pozwala nam dokładnie zaplanować przeprowadzkę pod kątem logistycznym.

Czy przeprowadzki, które realizujecie są ubezpieczone?
Bardzo rzetelnie podchodzimy do naszej pracy i zawsze dokładamy wszelkich starań, aby uniknąć nawet najdrobniejszych uszkodzeń przewożonego mienia, aczkolwiek jako profesjonalna firma gwarantujemy naszym Klientom ubezpieczenie transportu mienia w ramach posiadanej przez nas polisy OCP przewoźnika (kwota 100 000 USD).

Czy Wasza firma realizuje przeprowadzki z/do Warszawy do/z innych miast Polski?
Oferta, którą przygotowaliśmy to również przeprowadzki krajowe, a więc transport mienia z lub do Warszawy z innych miast zlokalizowanych na obszarze całego kraju. Musimy jednak znaznaczyć, iż realizacja przeprowadzek międzymiastowych jest dla nas bardziej wymagająca, jeśli chodzi o przygotowanie i dlatego zalecemy możliwie wczesny kontakt z naszą firmą w celu umówienia dokładnego terminu i ustalenia szczegółów.

Czy Wasza firma realizuje przeprowadzki międzynarodowe?
Tak, nasza oferta to także przeprowadzki międzynarodowe na terytorium Europy, które stanowią odpowiedź na wzrost emigracji w Polsce. W kompleksowy sposób zajmujemy się wszystkimi aspektami przeprowadzek zagranicznych, aczkolwiek wymaga to od nas dużego zaangażowania oraz czasu, toteż prosimy o kontaktowanie się z naszą firmą z wyprzedzeniem w celu ustalenia szczegółów przeprowadzki.

*Nie realizujemy przeprowadzek do Rosji i na Ukrainę.

Czy Wasza oferta obejmuje również inne usługi transportowe?
Kluczowe jest dla nas sprostanie bieżącym oczekiwaniom Klientów i dlatego na asortyment naszych usług składają się kompleksowe usługi transportowe, transport sejfów i kas pancernych, transport mebli, transport pianin i fortepianów, a także transport serwerów.

Dlaczego to z Waszych usług warto skorzystać skoro na rynku nie brakuje innych firm zajmujących się przeprowadzkami?
To prawda, na rynku wiele jest firm przeprowadzkowych, ale często jakość ich usług jest bardzo wątpliwa. Naszą wizytówką są natomiast tysiące zleceń, które pomyślnie zrealizowaliśmy od 2007 roku, kiedy to rozpoczęliśmy naszą działalność. Posiadamy bogate doświadczenie zdobyte zarówno podczas przeprowadzek prywatnych, jak i pracy dla dużych instytucji oraz firm, a ponadto systematycznie inwestujemy w naszą flotę samochodów dostawczych.

Zachcemy również do sprawdzenia listów referencyjnych, które otrzymaliśmy.